Новини та інформація

Інтелектуальне майбутнє України

23

Кві
2018

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України команда волинян здобула 40 призових місць.

Читати повністю

У Луцьку фінішував обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

19

Кві
2018

19 квітня в Палаці учнівської молоді міста Луцька відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників.

Читати повністю

У Луцьку діти з особливими потребами грали у футбол

18

Кві
2018

18 квітня у м. Луцьку на сучасних спортивних майданчиках Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулося урочисте відкриття XIV Спартакіади Волині серед закладів загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Читати повністю

ВОЛИНЯНИ ЗДОБУЛИ БРОНЗУ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ

17

Кві
2018

В загальному заліку Міжнародного фестивалю водного туризму за підсумками дводенної боротьби команда України, яку представляли волинські туристи-водники, виборола ІІІ місце.

Читати повністю

Студентка Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки — переможниця Міжнародного кулінарного конкурсу

16

Кві
2018

За підсумками кулінарного конкурсу наша волинянка, студентка Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки виборола перше місце.

Читати повністю

Конкурс триває!

16

Кві
2018

Конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, триває. Термін прийому конкурсної документації продовжено до 23 квітня (включно) 2018 року.

Читати повністю

Запрошують до участі в тренінгових навчаннях міжнародної програми «Діти Створюють Країну»

13

Кві
2018

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в тренінгових навчаннях міжнародної програми «Діти Створюють Країну».

Читати повністю

Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс!

12

Кві
2018

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Читати повністю

Волинські орієнтувальники — треті в Україні

11

Кві
2018

Команда Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій стала бронзовим призером на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

Читати повністю

Сайт Волинської МАН — переможець VІІІ Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів

6

Кві
2018

Сайт Волинської обласної МАН визнано переможцем у номінаціях «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» (І місце) та «Вебометричний рейтинг» (І місце), який визначає доступність матеріалів веб-сайтів через пошукові системи та показники їх згадуваності.

Читати повністю

Створено новий дорадчий орган при Уповноваженому Президента України з прав дитини

4

Кві
2018

Учениця Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Ваколюк Марія взяла участь в установчих зборах Національної дитячої ради, що відбулися у місті Києві.

Читати повністю

Оголошено результати фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

4

Кві
2018

За результатами фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка перемогу вибороли десятеро учнів закладів загальної середньої освіти області та п’ятеро студентів.

Читати повністю

Школярі Волині — призери Гімназіади України з карате

2

Кві
2018

З 30 березня до 1 квітня у місті Львові відбулися змагання з карате за участю більше 100 школярів закладів загальної середньої освіти України, Йорданії, Чилі та Марокко.

Читати повністю

Юні автомоделісти — на Всеукраїнських змаганнях

2

Кві
2018

Юні автомоделісти України виборювали особисту першість у класі трасових автомоделей «Євроспорт-стандарт» та командну першість у класах «Вантажівка» та «3-G».

Читати повністю

Відбулася обласна Спартакіада з баскетболу

2

Кві
2018

У місті Луцьку завершився черговий вид змагань XXV обласної Спартакіади серед студентів закладів вищої освіти I-II р. а. з баскетболу.

Читати повністю

Команда Волині — на Всеукраїнських змаганнях зі спортивної радіопеленгації

2

Кві
2018

У місті Олешки Херсонської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

Читати повністю

Переможні здобутки юних автомоделістів Волині

2

Кві
2018

Волинську область на Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту представляла команда вихованців гуртків автомоделювання Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та команда Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Читати повністю

Завершився обласний фестиваль зразкових та народних колективів «Олімп творчості та майстерності»

30

Бер
2018

У фестивалі взяло участь більше 3000 обдарованих дітей – 61 «Зразковий художній колектив» та 17 «Народних художніх колективів».

Читати повністю

Формування громадянина, патріота, професіонала в умовах сучасного ПТНЗ: досвід та перспективи

29

Бер
2018

Педагоги системи закладів ПТО Криворіжжя та Волинської області ділилися досвідом з військово-патріотичного виховання, козацької педагогіки, діяльності волонтерських загонів, ролі учнівського самоврядування у формуванні свідомого громадянина та виховання національної свідомості через народні ремесла.

Читати повністю

Тріумф волинських плавців

28

Бер
2018

За підсумками Гімназіада України 2018 року з плавання юні волиняни вибороли 18 золотих, 9 срібних та 3 бронзові нагороди.

Читати повністю