Новини

Конкурс для школярів!

15

Лют
2018

Пропонуємо до Вашої уваги інформацію щодо проведення конкурсу для школярів #Нашашколанашасправа в рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 від Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні.

Читати повністю

Відбулася підсумкова конференція працівників освіти Волині

14

Лют
2018

Питання щодо результативності роботи установ і закладів освіти області в 2017 році та завдання з реалізації освітньої політики на 2018 рік розглянуто 14 лютого 2018 року на розширеному засіданні колегії управління.

Читати повністю

Волинські профтехзаклади активно розвивають співпрацю з естонськими партнерами

12

Лют
2018

З 5 по 9 лютого 2018 року на Волині в рамках міжнародного проекту «Можливості використання досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти у Волинській області» з робочим візитом побувала естонська делегація.

Читати повністю

Розпочато реєстрацію на ЗНО-2018

6

Лют
2018

До уваги керівників відділів (управлінь) освіти, ОТГ Волинської області, представників ЗМІ області, осіб, які беруть участь у ЗНО-2018!

Читати повністю

Починаємо профорієнтацію з молодших школярів

6

Лют
2018

Для підвищення престижу робітничих професій, згідно з планом роботи Центру професійної кар’єри Колківського вищого професійного училища проводяться профорієнтаційні заходи не тільки з випускниками шкіл, а й з учнями початкових класів.

Читати повністю

Експериментальний майданчик Колківського ВПУ звітує

6

Лют
2018

Відбулося засідання методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійної (професійно-технічної) освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Читати повністю

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

5

Лют
2018

Урочистості з нагоди проведення фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбулися на базі Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Волинської обласної ради.

Читати повністю

Волинські туристи-лижники — одні з найсильніших в Україні

5

Лют
2018

Волинські туристи-лижники виграли Кубок України та здобули срібні нагороди на Чемпіонаті України з лижного туризму.

Читати повністю

Змагалися юні екскурсоводи Волині

29

Січ
2018

27 січня 2018 року в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Читати повністю

Підведено підсумки обласного конкурсу «Святвечір» — «Новорічна ялинка на снігу»

29

Січ
2018

26 січня 2018 року на базі Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів відбулася виставка робіт учасників обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» – «Новорічна ялинка на снігу».

Читати повністю

Визначено переможців обласного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки»

29

Січ
2018

25 січня 2018 року на базі Луцького вищого професійного училища та 27 січня на базі Палацу учнівської молоді імені Івана Франка м. Ковеля проведено обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки».

Читати повністю

На Волині відбувся Чемпіонат з лижного туризму

22

Січ
2018

За звання Чемпіона області з лижного туризму боролися майже 40 кращих спортсменів з Луцького, Ківерцівського, Любомльського районів та міста Ковеля.

Читати повністю

Триває процес укрупнення закладів системи професійної (професійно-технічної) освіти Волині

16

Січ
2018

Об’єднання закладів професійної (професійно-технічної) освіти забезпечить раціональне та ефективне використання навчальних приміщень, обладнання, кадрового та навчально-методичного забезпечення.

Читати повністю

Волинська естафета «Шкільний автобус» має достойне продовження у 2018 році

12

Січ
2018

Урочисте вручення чергової партії шкільних автобусів відбулося на Київському майдані міста Луцька за участю голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, його заступників, голів райдержадміністрацій та начальників місцевих відділів освіти.

Читати повністю

На Волині відбулося засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти

10

Січ
2018

Надважливим залишається питання реформування та модернізації професійно-технічної освіти.

Читати повністю

Новорічна казка продовжує дивувати маленьких волинян

5

Січ
2018

Свято обласної Новорічної ялинки для 600 дітей соціально вразливих категорій відбулося 5 січня у Волинському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Читати повністю

Шановні колеги!

29

Гру
2017

Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації сердечно вітає Вас з Новорічними та Різдвяними святами!

Читати повністю

«Новорічні подарунки» для Дубівської ОТГ

26

Гру
2017

Найкращі подарунки під новорічну ялинку отримали 26 грудня 2017 року наймолодші господарі Дубівської об’єднаної територіальної громади – новозбудовану школу у селі Вербка та оновлене приміщення навчального закладу у селі Дубове Ковельського району Волинської області.

Читати повністю

На Волині відкрито новий дитячий садочок

26

Гру
2017

Напередодні новорічних свят дітлахи села Радошин, що у межах Голобської об’єднаної територіальної громади, отримали найдзвичайний подарунок – новий дитячий садок.

Читати повністю

Слухачі Волинської обласної Малої академії наук — переможці Всеукраїнського Інтернет турніру з природничих дисциплін

25

Гру
2017

У місті Києві відбувся фінальний тур VIII Всеукраїнського Інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».

Читати повністю