Новини


Благодійна акція «Тепло сердець дітей Волині — ровесникам на Східній Україні»

20

Лют
2018

 

Протягом січня – лютого цього року відбулася благодійна акція «Тепло сердець дітей Волині – ровесникам на Східній Україні». В рамках заходу для дітей з Луганської та Донецької областей, які опинились у скрутних життєвих обставинах внаслідок війни, зібрано теплі дитячі речі, шкільне приладдя, матеріали для творчості, солодощі (сухе печиво), власноруч виготовлену патріотичну символіку та сувеніри.

  

Акцію організовано Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за ініціативи осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти» Центру, громадського руху  «Мистецький форпост», Рожищенського будинку дитячої творчості.

  

Зібрані речі для дітей передано 20 лютого у заклади загальної середньої та позашкільної освіти міст Мар'їнки, Красногорівки, Волновахи та інших населених пунктів Донецької та Луганської областей.

  

Організатори висловлюють щиру подяку педагогам, учням (вихованцям) закладів загальної середньої, позашкільної освіти Волинської області, а також всім, хто долучився до благодійної акції.