Новини

Чемпіонат Волині з водного туризму

З 2 по 4 червня 2017 року поблизу с. Черськ Маневицького району відбувся відкритий Чемпіонат Волинської області з водного туризму, організований обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та органів виконавчої влади Маневицького району.

У змаганнях взяло участь 15 команд – 9 дитячих та 6 дорослих. На урочисте відкриття змагань прибули: голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, начальник Маневицького відділу освіти Валентина Книш. Гості побажали учасникам вдалих стартів та хорошого відпочинку у мальовничому куточку волинського краю.

Організатори підготували для учасників цікаві та досить непрості дистанції на річці Стохід. В перший день екіпажі долали на байдарках «Спринт» зі спеціальними завданнями. Кращі результати у даному виді показали команди Старовижівського та Маневицького районів.

Наступного дня екіпажі долали коротку дистанцію «Слалом» та продемонстрували своє вміння та технічну майстерність у володінні байдаркою для проходження 10 воріт у різних напрямках. На цій дистанції лідерами серед юнаків стали Андрій Чуднов та Іван Сопронюк з Маневицького району, а серед змішаних екіпажів – Марія Сливка та Владислав Пожарний із Старовижівського району.

У загальному заліку за сумою місць на двох дистанціях переможцями Чемпіонату області з водного туризму серед юнаків стала команда Маневицького району, ІІ і ІІІ місця посіли спортсмени Старовижівського району. Серед дорослих екіпажів виграла команда «OC Wolf» з міста Луцька.

Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.