Новини


Чергова перемога закладів професійно-технічної освіти Волині у Дев’ятому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

31

Жов
2017

З 24 по 26 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Дев’ятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» –широкомасштабний захід педагогічних, наукових і технічних інновацій в галузі освіти.

У роботі форуму взяли участь 585 навчальних закладів з 23 регіонів України, а також Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.

Від системи професійно-технічної освіти Волині у міжнародному заході взяли участь Нововолинський та Луцький центри ПТО.

Роботу виставки супроводжувала насичена тематична програма за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.

Під час зустрічі відбувся семінар з теми «Проектні технології» за участю керівників Департаменту професійно-технічної освіти МОН України.

За підсумками роботи Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» заклади нагороджено дипломами Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти й золотими медалями в номінаціях:

-«Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості» (Луцький центр ПТО);

-«Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України» (Нововолинський центр ПТО»).

Вітаємо педагогічні та учнівські колективи закладів професійно-технічної освіти з високою нагородою та бажаємо й надалі отримувати визнання всеукраїнського та міжнародного рівнів.