Новини


Черговий етап реалізації проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні»

1

Чер
2017

 

20 жовтня 2016 року представниками Освітнього центру баварської економіки (bbw), управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище», Ковельського професійного ліцею та у присутності директорів  ПрАТ "СКФ Україна", СП ТОВ «Модерн-Експо», ТОВ «Волинь-Кальвіс» була підписана угода про реалізацію проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні».


  

Метою проекту є введення нових змістових наповнень навчання з професій «Верстатник широкого профілю» та «Електрогазозварник», розробка навчальних програм, що відповідають потребам підприємств та впровадження дуальної форми професійно-технічної освіти у названих навчальних  закладах.

Представники Волинської обласної державної адміністрації та  учасники проекту мали можливість ознайомитись зі структурою та системою організації дуальної форми професійної освіти у Баварії – одній з найбільших федеральних земель  Німеччини.

  

У травні 2017 року в рамках зазначеного німецько-українського проекту у ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» та Ковельський професійний ліцей поставлено і встановлено по 10 одиниць сучасної комп’ютерної техніки з ліцензійним програмним забезпеченням.