Новини


День Гідності та Свободи

21

Лис
2017

У Волинському державному центрі естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за ініціативи керівника осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти» Калиш А.В. проведено захід до Дня Гідності та Свободи. На святі були присутні представники громадської організації «Військові капелани Волині» отець Володимир Струж «Донбас України» та отець Михайло Хімчак (капелан прикордонного загону).

Захід здійснено з метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини, громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору, прищеплення любові до Батьківщини, збереження та донесення до свідомості вихованців інформації про доленосні події в Україні.

Під час заходу вихованці осередку «Маленькі патріоти» читали вірші, співали патріотичні пісні, підготували малюнки для бійців АТО, зіграли гру «Мій солдат». Проведено майстер-клас з виготовлення інсталяції «Мирна Україна», по завершенню якої усі присутні та учасники прикріпили свої побажання до голуба Миру.

Також гуртківці осередку «Маленькі патріоти» разом з батьками долучились до акції «Тепло сердець дітей Волині – ровесникам на Східній Україні». Зібрано подарунки для діток Сходу: сувеніри, які діти виготовили власноруч, канцтовари, іграшки, матеріали для образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, теплі речі (шкарпетки, рукавиці, колготи), солодощі.

Для захисників нашої України зібрали подарунки, консервацію, шкарпетки. Максимально вкладаючи своє тепло і любов, маленькі патріоти власноруч загортали та укладали передачі для воїнів АТО.

В період сьогочасних надзвичайно важких та вражаючих подій дуже актуальною є проведена акція, яка спрямована на підтримку морального духу захисників нашої Батьківщини та дітей зі Сходу.

Всі зібрані речі передані в ГО «Військові капелани Волині» для учнів шкіл-інтернатів, закладів загальної середньої освіти, вихованцям закладів позашкільної освіти м. Мар’їнка та Красногорівка, а також захисникам України до Дня Святого Миколая.

Під час круглого столу, яким завершився захід до Дня Гідності та Свободи, за теплим чаєм і печивом діти ближче поспілкувалися з капеланами, які розповідали про те, як нашим бійцям радісно отримувати подарунки від маленьких патріотів.