Новини


День відкритих дверей у державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»

14

Гру
2017

14 грудня 2017 року у державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» проведено День відкритих дверей. Символічно «відкрилися» двері для учнів 9-х та 11-х класів шкіл м. Нововолинська та навколишніх сіл

Для гостей проведено екскурсію навчальними кабінетами, майстернями та лабораторіями. Діти поспілкувалися з адміністрацією, викладачами та майстрами виробничого навчання, отримали інформацію про умови вступу, ознайомилися з організацією навчального процесу, структурою, умовами навчання та відпочинку учнів в училищі.

   

З цікавістю спостерігали абітурієнти за майстер-класами, які продемонстрували учні училища з професій «кравець; вишивальник», «перукар», «офіціант; бармен». Присутні ознайомились з виставкою виробів, виготовлених учнями на уроках виробничого навчання. Яскравими барвами радували око присутніх вишиванки, рушники, скатертини, серветки, ляльки-мотанки, новорічні композиції тощо. Посмакувала солодка випічка. Бажаючі із задоволенням придбали продукцію за невисокими цінами.

Увазі гостей запропонована цікава концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності.