Новини


Дорогі педагоги, працівники та ветерани освітянської ниви!

29

Вер
2017

Сердечно вітаємо Вас

з професійним святом!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Своєю працею освітяни формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

Дорогі освітяни, на Ваші плечі покладена висока місія. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою та любов’ю до дітей і рідного краю. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя й долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям. Нехай любов’ю зігрівається серце, а життєва дорога стелиться рушниками поваги і визнання тих, заради кого живете, працюєте, і стає барвистим шляхом до вершин успіху.

Господнє благословення хай оберігає Вас, дарує щастя творити Людину під мирним небом на рідній землі. Усміхненої Вам долі, чистої віри і наснаги, немеркнучої надії й людської шани на довгі роки.

Зі святом Вас, з Днем працівників освіти!

З повагою,

Людмила Плахотна,                                     Василь Грановський,

начальник управління освіти,                          голова Волинської обласної

науки та молоді Волинської                            організації Профспілки працівників

облдержадміністрації                                       освіти і науки України