Новини


Фахова обізнаність вчителя — запорука якісного уроку

29

Вер
2017

У місті Луцьку на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся науково-практичний семінар для методистів районних/міських методичних кабінетів з фізичної культури на тему «Навчально-методичне забезпечення навчального предмета «Фізична культура». Організатори: Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти.

У заході взяли участь спеціалісти, методисти районних/міських методичних кабінетів з фізичної культури, голови методичних об’єднань вчителів фізичної культури шкіл обласного підпорядкування, фахівці гуманітарних відділів об’єднаних територіальних громад.

Під час роботи семінару методист відділу виховної роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Олег Дикий зупинився на питаннях підготовки до Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура» та навчально-методичному забезпеченні викладання фізичної культури у 2017/2018 навчальному році.

Спеціаліст Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Володимир Довганюк зосередив увагу присутніх на питаннях організації щорічного оцінювання фізичної підготовки учнівської молоді та підвів підсумки проведення в області Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

На завершення роботи учасники семінару отримали навчально-методичну літературу від голови Волинського відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області Романа Карпюка.