Новини


Формування громадянина, патріота, професіонала в умовах сучасного ПТНЗ: досвід та перспективи

29

Бер
2018

Навчально-методичним центром ПТО у Волинській області спільно з Криворізьким кабінетом Навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області проведено Всеукраїнський вебінар на тему «Формування громадянина, патріота, професіонала в умовах сучасного ПТНЗ: досвід та перспективи».

Педагоги системи закладів ПТО Криворіжжя та Волинської області ділилися досвідом з військово-патріотичного виховання, козацької педагогіки, діяльності волонтерських загонів, ролі учнівського самоврядування у формуванні свідомого громадянина та виховання національної свідомості через народні ремесла.

Директор НМЦ ПТО у Волинській області Зоя Парфенюк презентувала досягнення закладів з підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів, впровадження міжнародного досвіду з реформування професійно-технічної освіти, успіхи учнів у всеукраїнських і міжнародних конкурсах фахової майстерності, напрацювання педагогів області з формування в учнів національно-патріотичних якостей.

У роботі вебінару взяли участь педагоги з Колківського ВПУ, Луцького центру ПТО, Торчинського професійного ліцею, які презентували форми роботи та напрямки діяльності навчальних закладів з формування громадянина, патріота і професіонала.

Актив Ради лідерів учнівського самоврядування Криворіжжя і Волинської області, учнівського парламенту «Профі» Володимир-Волинського ВПУ розповіли про свою діяльність та про участь у соціальних проектах.

На завершення слухачі вебінару переглянули відеоролики, підготовлені учнями, педагогами закладів системи ПТО Волині та методистами Навчально-методичного центру у Волинській області.