Новини


Інтелектуальне майбутнє України

23

Кві
2018

У м. Києві в рамках святкування 100-річчя Академії наук України завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Цього року найважливіше інтелектуальне змагання серед манівців набуло нового формату – водночас виборювали перемогу 1200 учнів з усіх областей України.

Під час заходу школярів вітали та підтримували: Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, провідні зарубіжні та вітчизняні вчені, громадські діячі.

Програма конкурсу гармонійно поєднувала випробування та творчі зустрічі, спілкування з однолітками й незабутні екскурсії квітневим Києвом.

Конкурс-захист – багаторівневе інтелектуальне змагання, яке вимагає ґрунтовної підготовки з базової дисципліни, актуального наукового дослідження та його привселюдний захист.

За результатами трьох турів конкурсу команда волинян здобула 40 призових місць, з них 4 – золотих, 16 – срібних та 20 – бронзових нагород. Золоті медалі  вибороли четверо манівців:

Кудісова Ольга, учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (секція української мови);

Яновець Діана, учениця 11 класу Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки (секція англійської мови);

Романенко Яна, учениця 11 класу Луцької гімназії № 14 імені Василя Сухомлинського (секція зоології та ботаніки);

Павліха Віктор, учень 10 класу Луцького НВК № 9 (секція економічної теорії та історії економічної думки).

Вітаємо переможців з високими досягненнями на шляху до інтелектуального становлення майбутнього України!