Новини


Козацькі звитяги Волинської профтехосвіти

25

Кві
2018

Команди  11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волині змагалися за звання найсильніших, найспритніших та найвитриваліших нащадків українського козацтва під час обласного фестивалю «Козацька наснага», що проходив на базі Камінь-Каширського ВПУ.

Відповідно до програми фестивалю проведено 9 фізкультурно-спортивних конкурсів: естафета «втеча полоненого з неволі», сильніша рука (армспорт), підтягування у висі, змагання з гирями (поштовх), перетягування канату, піднімання козака, боротьба на пасках, метання довбні, естафета «Герць козацьких джур» – передача козацького пакету.

  

За результатами цікавої спортивної боротьби перемогу здобули учні Камінь-Каширського ВПУ, які з незначним відривом зуміли випередити команду Старовижівського професійного ліцею. На третьому місці учні Торчинського професійного ліцею.

Високих результатів в окремих конкурсах програми досягли «козаки» ДНЗ «Ковельський ЦПТО», Любомльського, Маневицького та Оваднівського професійних ліцеїв, Луцького ВПУ, Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею.

  

Переможці та призери фестивалю нагороджені кубками управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та дипломами обласного відділення (філії) КФВС МОН України.