Новини


Любіть Україну!

20

Жов
2017

18 жовтня 2017 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді уже вдруге відбувся Обласний конкурс малюнків в техніках живопис, графіка, комп’ютерна графіка на військово-патріотичну тематику.

Мета заходу – виховання громадянських почуттів та усвідомлення пріоритету загальнолюдських цінностей, формування та розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі подвигу героїв сьогодення, виявлення обдарованих дітей, сприяння подальшому розвитку та підтримки юних талантів Волині.

З вітальним словом та побажаннями творчих здобутків до учасників конкурсу звернулась Оксана Малащук, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації та Ігор Стельмащук, директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

В рамках заходу виступила заступник директора з навчально-методичної  роботи Центру Ірина Бабула темою «Виховні ціннісні орієнтири як чинник національно-патріотичного виховання».

У заході взяло участь 54 школярі (20 команд) з районів та міст області, об’єднаних територіальних громад, які працювали в номінаціях «живопис», «графіка» та «комп’ютерна графіка» (графічні редактори Paint, Adobe Photoshop, Corel Draw). Журі конкурсу  відзначило високу підготовку учасників.

Переможцями в номінації «живопис» стали:

І місце – Шишко Марія, учениця Нововолинської гімназії з роботою «Тобі дано життя, не руйнуй його»;

ІІ місце – Власюк Валерія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Етюд» Ківерцівського районного Центру дитячої та юнацької творчості з роботою «Пам’ятаймо  героїв!»;

ІІІ місце – Старкевич Людмила, вихованка зразкової образотворчої студії «Етюд» Будинку школяра Любомльської районної ради з роботою «Нескорені тоді, нескорені й донині».

Перемогу в номінації «графіка» здобули:

І місце – Майструк Єлизавета, учениця Нововолинської гімназії з роботою «Все буде добре – 4.5.0, ця ніч минула – 4.5.0…»;

ІІ місце – Петренко Катерина, учениця комунального закладу «ЗОШ І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради»  з роботою «Зупиніть війну і поверніть батька!»;

ІІІ місце – Сільчук Анастасія, вихованка гуртка «Юний художник» НВК «ЗОШ № 13 – колегіум» м. Ковеля з роботою «Повертайся, сину».

В номінації «комп’ютерна графіка» перемогли:

І місце – Кушнір Анастасія, учениця Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 за роботу «На варті мирного життя»;

ІІ місце – Рожок Софія, учениця ООО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» с. Зимне з роботою «За українським військом – як за кам’яною стіною!»;

ІІІ місце – Сорочук Анастасія, вихованка гуртка «Кольоровий водограй» Камінь-Каширського районного будинку дитячої та юнацької творчості з роботою «Де калина – там Україна».

В командному заліку перемогу здобули:

І місце – команда м. Нововолинська;

ІІ місце – команда Зимнівської об’єднаної територіальної громади;

ІІІ місце – команда Ківерцівського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу!