Новини


МАН-ЛАБ: ВОЛИНСЬКЕ КОЛО

29

Лис
2017

Вперше у Волинській області з 28 по 29 листопада 2017 року відбувся виїзний семінар-практикум «Сучасні навчальні засоби та технології в природничих науках» у рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Відкрита освітня лабораторія» Національного центру «Мала академія наук України».

Унікальним досвідом з волинянами щодо застосування новітніх цифрових технологій на уроках фізики, біології, хімії поділився завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ», голова громадської організації фізиків України «Асоціація учителів фізики «Шлях освіти – ХХІ» Ігор Станіславович Чернецький.

Організатори семінару-практикуму – національний центр «Мала академія наук України», управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинська обласна МАН.

У семінарі-практикумі взяли участь близько 200 педагогів та 100 учнів Волинської області.

   

Робота виїзного семінару-практикуму тривала протягом двох днів: у м. Ковелі на базі Палацу учнівської молоді імені Івана Франка, у м. Володимирі-Волинському на базі Володимир-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів-інтернату «ЦОСПП» та у Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Під час заходу педагоги та учні експериментували, проводили досліди, знайомилися із сучасними світовими тенденціями розвитку науково-дослідницької роботи, STEM-освітою, приладною базою міжпредметного лабораторного комплексу «МАНЛаб» та побачили в дії такі сучасні прилади, як тепловізор, цифровий вимірювальний комплекс та цифровий мікроскоп.