Новини


Миколай, Миколай, ти до нас завітай!

18

Гру
2017

19 грудня в Україні відзначають день Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Отець Миколай відзначився чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благодійністю.

   

Цьогоріч Святий Миколай також не оминув вихованців закладів освіти обласного підпорядкування. Так, 18 грудня у Волинському академічному театрі ляльок відчинилися двері у казку для дітей соціально незахищених категорій.

   

Зі святом усіх присутніх привітала заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна, яка побажала дітям міцного здоров'я, веселого настрою та чудових дарунків від Миколая.

   

Яскраві враження, позитивні емоції та новорічний настрій подарували вихованцям закладів спеціальної освіти та навчально-реабілітаційних центрів області Дід Мороз, Снігуронька та інші казкові герої. Діти водили хоровод біля новорічної ялинки, активно брали участь у конкурсах, співали новорічні пісні та різдвяні колядки. Разом із вогниками новорічної ялинки в очах малечі засяяв промінець любові та вдячності.

   

Під час святкового дійства діти переглянули новорічну вистави «Снігова королева», отримали солодкі подарунки та іграшки.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для усіх святом Милосердя, Прощення, Любові до ближніх.