Новини


На старті «Олімпійське літо»

13

Чер
2017

13 червня 2017 року на базі дитячо-оздоровчого табору «Сонячний» с. Гаразджа Луцького району відбулися фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Олімпійський день» за Всеукраїнською програмою «Олімпійське літо».

Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння відділення НОК у Волинській області та обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Мета заходу – залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організація активного відпочинку, популяризація олімпійських цінностей і досягнень українських атлетів у сучасному спорті та Олімпійських іграх.

У дружній атмосфері командного духу понад 160 вихованців табору з 6 загонів взяли участь у спортивних естафетах, змаганнях з дартсу,  конкурсах з набивання та ведення м’яча, виконували вправах з гімнастичним обручем.

За підсумками змагань учасників нагороджено дипломами Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділення НОК України у Волинській області та обласного відділення КФВС МОН України і призами.