Новини


Обговорено шляхи покращення організації спортивно-масової роботи у новостворених ОТГ

15

Тра
2018

15 травня 2018 роу в смт Голоби відбувався обласний семінар-практикум фахівців фізичної культури і спорту об’єднаних територіальних громад, методистів районних (міських) методичних кабінетів на тему «Особливості організації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в об’єднаній територіальній громаді».

У ході семінару досвідом організацій спортивно-масової роботи, нестандартними підходами, рішеннями і проблемами, які виникали під час створення нового територіального об’єднання, поділився голова Голобської ОТГ Сергій Гарбарук та начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської ОТГ Наталія  Борисюк.

Під час роботи учасниками проаналізовано модель структури організації методичної роботи з фізичної культури в нових умовах, визначено шляхи покращення організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в новостворених громадах та окреслено перспективи підготовки фахівців фізичної культури і спорту для новостворених громадських обєднань.

В рамках програми семінару учасники ознайомились з роботою опорного освітнього закладу «НВК «ЗОШ I-II ст. – гімназія» смт Голоби, відвідали комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр розвитку та творчості дітей і юнацтва» та сучасний спорткомплекс «Дружба», який включає тринажерні та спортивні майданчики з сентитичним покриттям, якісне футбольне поле. Інфраструктура спорткомплексу формується з урахуванням сучасних вимог, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами.

  

За підсумками семінару розроблено рекомендації щодо організації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у новостворених ОТГ.