Новини


Міжнародні змагання та Чемпіонат Європи зі спортивного туризму

9

Жов
2017

З 5 по 8 жовтня 2017 року на Волині на базі «табору Сонячний», що у селі Гаразджа Луцького району, відбувся Чемпіонат Європи та Міжнародні змагання зі спортивного туризму.

Організатори: Міжнародна Федерація спортивного туризму, Федерація спортивного туризму України, Український державний центр туризму і краєзнавства та обласний Центр туризму, спорту та екскурсій.

У змаганнях взяли участь 17 команд з Литви, Білорусі, різних областей України – Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Рівненської, Львівської, Волинської, а також з міста Києва.

Учасників змагань привітали: заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна, заступник директора Українського державного Центру туризму і краєзнавства Дмитро Омельченко та віце-президент Федерації спортивного туризму України, директор Центру туризму, спорту та екскурсій, головний суддя змагань Леонід Толстіхін.

Перші два дні відбувались особисті змагання, де спортсмени виборювали звання Чемпіона. Учасники змагалися з пішохідного туризму на короткій дистанції, облаштованій на туристському полігоні табору. Наступного дня спортсмени долали 8-ми кілометровий комбінований туристський маршрут, який включав в себе, як технічні етапи з туризму, так і завдання з орієнтування на місцевості. За підсумками двох днів переможцями в особистому заліку стали Тур Андрій та Гевко Юлія з Донецької області, Гроза Єгор з Миколаївської та Варинюк Софія з Волинської області.

Найскладнішими виявились змагання на дистанції командної «Смуги перешкод». Відмінну майстерність, технічну підготовку і тактичну дію команди на дистанції продемонстрували спортсмени Донецької, Миколаївської, Полтавської та Херсонської областей серед юніорів, а серед дорослих – команди Донецької області, Білорусі та Литви.

Результати змагань визначено окремо серед учасників Міжнародних змагань та Чемпіонату Європи, куди входили чотири команди від України – Волинська, Миколаївська, Полтавська та Херсонська області та по одній від Білорусі і Литви.

За результатами 3-денної боротьби переможцями Міжнародних змагань зі спортивного туризму серед юніорів стала команда «Азимут» Донецької області, друге місце посіли спортсмени Херсонської, а замкнули трійку лідерів туристи Миколаївської області.

У Чемпіонаті Європи зі спортивного туризму І та ІІ місця серед юніорів посіли спортсмени з України – команди Херсонської та Миколаївської областей і ІІІ-ми стали представники Литовської Республіки. Серед дорослих перемогу здобула теж команда України – збірна Донецької області, на другу сходинку турнірної таблиці піднялись туристи Гродно Республіки Білорусь і третіми стали спортсмени з Литовської Республіки.

Переможці та призери отримали грамоти, дипломи від організаторів змагань, кубки та медалі, а також сувеніри від господарів заходу.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з перемогою!