Новини


На Волині відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з питань якості підготовки робітників-будівельників

8

Чер
2016

Всеукраїнська науково-практична конференція з питань якості підготовки робітників-будівельників в рамках соціального партнерства фірми КНАУФ та ПТНЗ відбулася нещодавно на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ  будівництва та архітектури».

В рамках конференції проведено Всеукраїнський конкурс професійної майстерності з професії монтажник гіпсокартонних конструкцій, у якому взяли участь 17 команд з усієї України у складі викладачів спецтехнології, майстрів виробничого навчання та учнів.

Відповідно до програми роботи відбувся практичний тур конкурсу для майстрів виробничого навчання та учнів, презентація електронного уроку для гостей та учасників конференції, теоретична олімпіада для викладачів, презентація навчально-матеріальної бази закладу, екскурсія по місту, вечір знайомств.

Теоретичний тур полягав в перевірці професійно-теоретичних знань з предметів та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. На практичному турі учасники виконували макет каміна. Викладач ЦПТО  №1 м. Харкова Юрій Подоліч представив для гостей і учасників конференції презентацію електронного уроку.

Із зацікавленням супроводжуючі та конкурсанти здійснили екскурсії старим містом та в Луцький замок. Незабутні враження справив на гостей виступ артистів Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Швидко промайнули конкурсі дні змагань і хвилювань. Учасники  гідно представили всі куточки нашої держави, продемонстрували власні здібності й природний талант.

Результати змагань оцінювало компетентне журі, яке відзначило високий рівень теоретичної та практичної підготовки учасників, наполегливість і працелюбність. Переможцями конкурсу визнано:

-Вище професійне училище №1 м. Рівне (І місце);

-Вище училище № 7 м. Калуш Івано-Франківської області (ІІ місце);

-ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури (ІІІ місце);

-Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва (ІV місце);

-ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище імені Героя Радянського Союзу Бірюзова С.С.» (V місце).

На завершення заходу з вітальним словом до переможців, учасників та гостей конференції звернулися: Мишковець С.Є., заступник голови Волинської обласної держадміністрації, Коваленко С.П., начальник відділу департаменту професійно-технічної освіти МОН України, Старченко О.Ю., директор зі збуту та маркетингу ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», Плахотна Л.В., начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної держадміністрації, Остапченко Т.Є., керівник відділу освітніх проектів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», Собуцький Р.С., директор ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури».

Гості конференції відзначили високий рівень організації заходу та гостинність педагогічного колективу навчального закладу. Соціальне партнерство з фірмою «КНАУФ» дає широкі можливості учням навчитися у справжніх майстрів, працювати із якісними сучасними матеріалами та постійно перебувати в тренді тенденцій будівельної сфери.

Вітаємо всіх призерів конкурсу та зичимо нових досягнень та перемог!