Новини


На Волині відбулося засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти

10

Січ
2018

Надважливим залишається питання реформування та модернізації професійно-технічної освіти. 10 січня 2018 року у приміщенні Колківського вищого професійного училища відбулося засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти у Волинській області за участю заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець.

Зокрема, розглянуто питання щодо погодження обсягів регіонального замовлення з підготовки робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти на 2018 рік, внесено ряд змін у План розвитку професійно-технічної освіти Волинської області на 2017 – 2020 роки, а також обговорено подальші кроки щодо реформування мережі закладів освіти області. Окрім того, представлено результати реалізації міжнародних проектів у 2017 році в закладах професійної освіти Волині.

В рамках заходу відбулася презентація нового обладнання сільськогосподарського виробництва, закупленого в рамках проекту ЄС «Покращення підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону».

– Реформа профтехосвіти, що уже розпочалася в Україні, має велике значення для освітньої галузі в цілому. Чимало ще слід змінити, але перші кроки зроблено. Адже головне завдання реформи – щоб молоді кваліфіковані працівники могли успішно працювати на вітчизняних підприємствах за відповідною кваліфікацією. Тому дуже важливо проводити заходи відповідного рівня на місцях, – зазначила Світлана Євтихіївна.