Новини


На Волині відбувся Чемпіонат з лижного туризму

22

Січ
2018

20-21 січня 2018 року на Волині відбувся 7-й відкритий Чемпіонат області з лижного туризму, організований обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

За звання Чемпіона області з лижного туризму боролися майже 40 кращих спортсменів з Луцького, Ківерцівського, Любомльського районів та міста Ковеля.

   

Згідно з програмою Чемпіонату учасники змагалися в особистому та командному заліках на різних дистанціях. У перший день спортсмени долали довгу 3-х кілометрову дистанцію «Лижного маршруту» лісовим масивом с. Гаразджа. Найкращу майстерність серед дівчат показала Софія Варинюк з Боратинської ОТГ, а серед хлопців – Дмитро Попович з Ківерцівського району.

   

Другого дня учасники змагалися на командній «Смузі перешкод», яка включала різноманітні лижні та технічні етапи: підйоми, спуски, траверси. Як зазначили учасники, дистанція не була важкою, проте вимагала певних навичок, технічної майстерності та злагодженості роботи в команді. Перше та третє місця на цій дистанції здобули спортсмени Боратинської ОТГ, а другими фінішували команда Ківерцівського району. 

   

За підсумком змагань двох днів переможний кубок 7-го Чемпіонату Волині з лижного туризму дістався юним туристам Боратинської ОТГ Луцького району, друге місце вибороли спортсмени Ківерцівського району і замкнула трійку лідерів теж команда з Боратинської ОТГ. Переможці отримали грамоти, дипломи, медалі та кубки.

   

Кращі спортсмени представлятимуть Волинь на Чемпіонаті України з лижного туризму, який відбудеться в лютому цього року на Закарпатті.