Новини


На Волині завершився Олімпійський тиждень — 2017

19

Вер
2017

З 7 по 17 вересня 2017 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в області проведено Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

В урочистих заходах взяли участь представники Олімпійських ігор у Пекіні, Лондоні та Ріо-де-Жанейро: Надія Миронюк, Надія Боровська, Ірина Климець, Валентина Мирончук, Іван Банзерук, а також чемпіони і призери ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади, ветерани спорту, провідні тренери Волині, вихованці ДЮСШ, учні загальноосвітніх шкіл та дитячих дошкільних навчальних закладів Волині.

Учасники змагалися у спортивних та туристичних естафетах, міні-турнірах з різних видів спорту, брали участь у вікторинах та брейн-рингах на олімпійську тематику тощо.

Силами вихованців ДЮСШ та їх тренерів, волинських олімпійців, проводилися показові заняття з гімнастики, різноманітних видів боротьби, зокрема, хортингу, бойового гопака, волейболу та футболу.

Вперше на Волині під час проведення Всеукраїнського тижня у спортивно-масових заходах взяли участь педагоги загальноосвітніх навчальних закладів і ВНЗ І-ІІ р.а., працівники управлінь та відділів освіти області, управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

За попередніми підсумками Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, у всіх етапах заходів взяло участь понад 120 тис. вихованців дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

Всі учасники отримали дипломи, значки і медалі, шкільні зошити і щоденники та іншу нагородну атрибутику від відділення НОК України у Волинській області.