Новини


Новорічна казка продовжує дивувати маленьких волинян

5

Січ
2018

Свято обласної Новорічної ялинки для 600 дітей соціально вразливих категорій відбулося 5 січня у Волинському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Справжнє диво подарували для малечі новорічні чарівники з усієї земної кулі: Дід Мороз та Снігуронька, Святий Миколай Чудотворець та Санта Клаус, інші казкові герої. Разом з ними дітлахи співали новорічні пісні та колядки, розповідали вірші, розгадували загадки, виконували цікаві завдання та водили хоровод біля сяючої красуні-ялинки.

З Новим роком та прийдешніми Різдвяними святами малечу, їх батьків та рідних привітала заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець та перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик. Вони побажали усім присутнім міцного здоров’я, творчого натхнення, здійснення особистих бажань та задумів, миру, спокою і злагоди у новому році.

Після святкового дійства діти переглянули новорічну виставу та отримали солодкі подарунки. Подякою для організаторів свята стали яскраві дитячі емоції, веселий сміх і барвисті спогади. 

У лісі, лісі темному...

Хоровод біля новорічної ялинки