Новини


«Новорічні подарунки» для Дубівської ОТГ

26

Гру
2017

Найкращі подарунки під новорічну ялинку отримали 26 грудня 2017 року наймолодші господарі Дубівської об’єднаної територіальної громади – новозбудовану школу у селі Вербка та оновлене приміщення навчального закладу у селі Дубове Ковельського району Волинської області.

За участю голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака, голови Дубівської об’єднаної територіяльної громади Романа Троцюка, а також представників громадськості відбулося урочисте відкриття нового освітнього закладу у селі Вербка.

Будівництво школи розпочали у 2016 році. Виконувати необхідні роботи узялися фахівці ТзОВ «Житлобуд-2». У просторих приміщеннях закладу обладнано 11 навчальних класів – усі затишні та сучасні. У кабінетах фізики та хімії невдовзі буде  встановлено спеціальне обладнання. Згідно з проектом школа вміщатиме більше 250 учнів. Школярі початкової ланки уже розпочали навчання в одну зміну.

Цього ж дня керівник найвищої виконавчої гілки влади в області урочисто вручив ключі від новенького шкільного автобуса.

Під час проектування школи враховано сучасні вимоги до організації навчання дітей з особливими освітніми потребами. Спеціально обладнано кабінет для інклюзивного навчання.

Для будівництва школи залучено кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Загальна кошторисна вартість об’єкта складає більше 21 млн. грн.

На цьому робота не завершується. Найближчим часом запланована добудова сучасного спортивного залу та утеплення фасаду старого приміщення школи.

   

Також 26 грудня в рамках проекту Новий Освітній Простір завершено оновлення приміщення Дубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – опорний навчальний заклад Ковельського району Волинської області: перекрито дах, утеплено фасад, встановлено огородження, покращено благоустрій довколишніх територій. Для виконання робіт залучено кошти субвенції з Державного бюджету місцевим на розвиток інфраструктури ОТГ та самої громади.