Новини


Обласні туристські змагання для дітей сільських шкіл

13

Чер
2017

З 10 по 13 червня 2017 року на турбазі «Юний турист» поблизу с. Лище Луцького району відбувся обласний туристський зліт серед сільських загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів пам’яті Ігоря Коротуна, організований Центром туризму, спорту та екскурсій.

Програмою зльоту передбачено змагання зі спортивного орієнтування, туристська «Смуга перешкод», комбінований туристський маршрут, естафета з велосипедного та водного туризму, що включає в себе фігурне водіння велосипеду, велокрос та долання на байдарці водного етапу. Крім того, діти змагались у конкурсах таборування, туристської самодіяльності, кашоварів.

Впродовж кількох днів діти жили в наметах, готували їжу на вогнищі, змагались та відпочивали. За цей невеликий період юні туристи отримали важливий життєвий досвід організації побуту в польових умовах, туристські навички під час здійснення походу та подолання природних перешкод на маршруті, вчилися працювати в команді.

Кожного дня діти змагались з великим азартом, проте у спорті завжди є переможці. Отож, перехідний кубок Першості другий рік поспіль отримують школярі збірної команди Луцького району, які в кожному виді виборювали перші місця. Другими стали юні туристи Маневицького району, а замкнули трійку лідерів учні ЗОШ І-ІІ ступенів с. Седлище Старовижівського району.

Вітаємо переможців!