Новини


Обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

13

Лис
2017

З метою формування національного характеру, розвитку творчого потенціалу особистості, підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови українського народу, забезпечення її всебічного розвитку, а також вивчення та популяризації творчості Тараса Шевченка у 2010 році започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка як щорічного загальнонаціонального заходу.

11 листопада 2017 року на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури відбувся обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Усіх присутніх привітала заступник начальника, начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Соломіна Тетяна Іванівна.

За участю талановитої молоді відбулося зворушливе свято вшанування Великого Кобзаря, свято любові до України. Учасники представили справжнє мистецьке дійство з інсценізаціями, фото- і відеоматеріалами про Тараса Шевченка, декламуванням віршів і виконанням пісень. Також учитель Луцького навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради, Заслужений учитель України Романюк Олег Олександрович подарував гостям заходу музичну композицію «Пророк».

Журі на чолі з Яблонською Ольгою Василівною, доцентом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, та Ніною Петрівною Литвинюк (Горик), членом Волинської організації Національної спілки письменників України, лауреатом багатьох літературних премій, Заслуженим учителем України, визначило переможців. Дипломанти І та ІІ ступенів виборюватимуть перемогу на фінальному етапі конкурсу в лютому 2018 року.

Протоколи засідання журі обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка опубліковано на сайті Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти в рубриці «Олімпіади і конкурси» та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області.

Щиро вітаємо переможців!