Новини


Обласний фестиваль двійнят і близнят «Схожі на всіх і не схожі ні на кого»

27

Лис
2017

26 листопада 2017 року в Палаці культури міста Луцька Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації проведено обласний фестиваль двійнят і близнят «Схожі на всіх і не схожі ні на кого».

Конкурс відбувся у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Музичне виконання», «Спортивний напрям з елементами акробатики» «Хореографія» та «Драматичне мистецтво».

Учасників оцінювало журі у складі директора Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладі Дідик О.О., головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Малащук О.Г, викладача музичного відділу Луцького педагогічного коледжу Павлічука В.І. та Луцького училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського Михайловської З.Н.

За підсумками конкурсу визначено переможців:

І місце – Анна та Юлія Акієви, вихованки Володимир-Волинського районного Будинку школяра, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Хобултова Володимир-Волинського району; Богдан та Максим Левицькі, учні Луцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою».

ІІ місце – Анастасія та Ангеліна Слісарчуки, учениці Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Анатолія Кореневського; Дмитро та Максим Никитюки, учні  загальноосвітньої школи І-ІІ с. Смолигів Луцького району.

ІІІ місце –  Яна та Мар’яна Сіруки, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені І.Я.Франка м. Горохова; Богдан та Ярослав Кушніри, учні комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26  Луцької міської ради».

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!