Новини


Останній дзвоник пролунав для школярів Волині

26

Тра
2017

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. 26 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Волинської області відбулися урочисті лінійки, на які завітали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, батьки, випускники минулих років.

Цьогоріч останній дзвоник пролунав для 6 927 випускників області 11-х класів та 11 266 школярів  9-х класів. Шкільні лінійки розпочалися вшануванням хвилиною мовчання загиблих на Сході держави Героїв України.

У кожній школі відбулось особливе, неповторне свято, яке поєднало водночас радість і смуток, адже для одних учнів попереду безтурботні літні канікули, пора оздоровлення та відпочинку, екскурсій та туристичних походів мальовничими куточками рідного краю, а для випускників – прощання зі школою.

Привітати випускників із закінченням навчання у Луцький навчально-виховний комплекс № 9 завітали голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик та начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна. «Зовсім скоро ви зробите кроки у нове життя, але перш ніж це трапиться – пройдіться своїми класами, коридорами, зустріньтесь із вчителями і подякуйте їм за те, що вони упродовж довгих років віддавали вам душу і серце, любов, знання, виховували вас гідною зміною минулим поколінням», – звернувся до випускників Володимир Петрович.

Директор навчального закладу Олександр Дубина зазначив, що навчально-виховний комплекс у цьому році вкотре став найкращим освітнім закладом Волинської області, адже упродовж 2016-2017 навчального року більше 100 учнів школи стали переможцями міських конкурсів та змагань, 78 – переможці обласного рівня і 28 – всеукраїнського. «Цьогоріч, ми маємо більше чотирьохсот відмінників навчання – це прекрасний результат. Поряд з тим –19 претендентів на Золоту медаль та 24 – на свідоцтво з відзнакою», - підкреслив директор навчального закладу.

Пролунали вітальні слова, вручено нагороди для школярів та педагогів, які досягли високих результатів протягом 2016/2017 навчального року. Побажання наставників і батьків, чарівні звуки вальсу та слова подяки випускників вплелися в урочисту мелодію свята. Виступи школярів пронизані духом патріотизму та любові до рідної землі.

Зичимо учням гарно відпочити, набратись сил та наснаги, міцними та здоровими прийти до рідної школи 1 вересня у День знань. А випускникам бажаємо успішно вступити до вищих навчальних закладів та щасливої життєвої дороги під мирними небом і з особистими перемогами.