Новини


Переможний тріумф волинянок

7

Тра
2018

З 2 по 9 травня цього року у м. Маррокеш (Королівство Марокко) проходить Всесвітня літня Гімназіада – 2018, у якій беруть участь понад 4 тисячі юнаків та дівчат з усіх країн світу.

У третій день змагань українська збірна з боксу записала на свій рахунок чергові звитяги. Справжнє свято для шанувальників подарували наші боксери, виборовши 8 золотих, 5 срібних і 7 бронзових нагород.

Вперше за часи проведення таких заходів на п'єдестал пошани піднялись волинські спортсменки – вихованки Володимир-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи (директор Зінкевич О. К.). Зокрема, Марія Любух у ваговій категорії 60 кг виборола золоту нагороду та Ірина Боярин у ваговій категорії 63 кг отримала бронзу.

За інформацією Федерації боксу України збірна команда нашої держави здобула перше загальнокомандне місце на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади – 2018, випередивши збірні команди Росії та Марокко, які посіли друге і третє місця.

Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації вітає Марію Любух та Ірину Боярин з відмінним виступом на Гімназіаді. Висловлюємо подяку особистим наставникам, адже за перемогами дівчат – їх титанічна праця!