Новини


Підсумки турнірів юних економістів, хіміків та географів

25

Вер
2017

24 вересня 2017 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ХІІІ обласний турнір юних економістів, XХІV обласний турнір юних хіміків, XIII обласний турнір юних географів.

Результати загальнокомандного рейтингу обласного турніру юних економістів:

І місце – команда комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

ІІ місце:

-команда комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;

-команда Любомльського району;

ІІІ місце:

-команда шкіл м. Володимира-Волинського;

-команда Луцького району;

-команда Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

-команда навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – ліцей» № 1 імені Євгена Шабліовського м. Каменя-Каширського.

Переможці в індивідуальному рейтингу:

І місце:

-Лем Тетяна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;

ІІ місце:

-Павліха Віктор, учень 10 класу комунального закладу  «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

-Михальчук Марія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;

ІІІ місце:

-Судніцин Михайло, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

-Кочулап Богдана, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

-Кокловська Наталія, учениця 11 класу Головненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любомльського району;

-Ющук Олександр, учень 11 класу Любомльського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – районна гімназія» імені Наталії Ужвій;

-Рибіцька Ірина, учениця 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;

-Копець Сергій,  учень 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

-Тимчій Анна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс  № 9 Луцької міської ради».

Підсумки обласного турніру юних хіміків

(командний рейтинг):

І місце – збірна команда  м. Луцька;

ІІ місце – команда Ратнівського району та команда опорного навчального закладу "НВК" Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія"

ІІІ місце:

-команда  Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки";

-команда Волинського ліцею-інтернату;

-команда шкіл м. Володимира-Волинського;

-команда Нововолинського ліцею-інтернату;

-команда  Любомльського району;

-команда  Рожищенського району.

Список переможців індивідуального рейтингу:

І місце:

-Тимчишин Христина, учениця 11 класу опорного навчального закладу"НВК" Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія";

ІІ місце:

-Кондратюк Вікторія, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступеня № 1 м. Рожище Рожищенського району Волинської області;

-Приступа Костянтин, учень 10 класу комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради";

-Нагурнік Владислав, учень 11 класу комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області".

ІІІ місце:

-Дудка Дарина, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок" с. Замшани Ратнівського району;

-Софронюк Дар’я, учениця 11 класу комунального закладу "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області";

-Філімонюк Вікторія, учениця 10 класу Любомльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Любомльської районної ради Волинської області;

-Козак Андрій, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

Підсумки обласного турніру юних географів:

І місце – збірна команда  м. Луцька;

ІІ місця – команди наукового учнівського товариства "Оріон" м. Нововолинська,  Ратнівського району, опорного навчального закладу "НВК "Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Локачинського району;

ІІІ місця – збірні команди Ківерцівського району, м. Володимира-Волинського,  Нововолинського ліцею-інтернату, Ковельської філії МАН.

Переможці індивідуального рейтингу:

І місце – Піменов Ілля, учень 10  класу комунального закладу "Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області";

ІІ місце –  Макарук Катерина, учениця 11 класу загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступеня № 2 смт Ратне імені М. Заліпи;

ІІІ місце:

-Козуб Дарина, учениця 9 класу комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради";

-Савік Ілона, учениця 11 класу комунального закладу "Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області";

-Одіон Іринa, учениця 11 класу опорного навчального закладу "НВК"Локачинська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів-гімназія" Локачинського району Волинської області;

-Нерода Софія, учениця 11 класу опорного навчального закладу "НВК"Локачинська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів-гімназія" Локачинського району Волинської області;

-Лукашук Іванна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 – дитячий садок" с. Видраниця Ратнівського району;

-Старицький Олександр, учень 9 класу навчально-виховного комплексу "Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області".