Новини


Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону

9

Жов
2014

СЕРІЯ  ВІДЕОРОЛИКІВ  

"Не шукай роботу. Створи її сам!!!" 

від  Kariera.in.ua 


Проект «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» фінансується Європейським союзом в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Тривалість проекту: розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців.

Мета - покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Рівненської та Волинської областей, у тому числі, покращення адаптивності людей.

Основні завдання:

1. Налагодження соціального діалогу у сфері ринку праці (соціальний діалог — це механізм ефективного поєднання інтересів працівників, роботодавців і регіональної влади. Ключовим елементом механізму є вивчення перспективних потреб регіонального ринку праці та донесення об‘єктивної інформації про ринок праці до широкого кола зацікавлених сторін).

2. Покращення первинної професійної підготовки, що забезпечить підвищення рівня підготовки робітників за найбільш затребуваними професіями серед роботодавців субрегіону.

3. Покращення профорієнтаційної роботи з учнями (допоможе зменшити вплив численних стереотипів, які заважають молоді приймати правильні рішення у виборі професії, а також підвищить адаптивність молоді щодо пошуку роботи).

4. Сприяння самозайнятості молоді (створення мікро-бізнесів та пошук дистанційної роботи через інтернет є дуже важливими для субрегіону з огляду на брак робочих місць у традиційних галузях).

Проект передбачає проведення дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській областях, закупівлю обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, покращення профорієнтаційної роботи з учнями, навчання та мотивацію молоді для започаткування власної справи.

Очікувані результати:

·  покращення відповідності кількості та якості первинної підготовки кадрів потребам роботодавців субрегіону;

·  зменшення ризику вітчизняних та іноземних інвесторів за рахунок більшої об‘єктивності інформації про прогнозовану кількість та якість трудових ресурсів;

·  збільшення кількості молоді, що дасть можливість створення власних робочих місць в сфері інформаційних технологій;

·  покращення вміння студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів щодо самостійного пошуку роботи.

Проект реалізується управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинського ресурсного центру в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».