Новини


Посвята у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні

17

Жов
2017

Традиційно 14 жовтня у День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День створення армії УПА відбулася посвята у ліцеїсти учнів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Урочисті заходи об’єднали на Театральному майдані обласного центру не лише ліцеїстів, батьків, учителів навчального закладу, але й випускників ліцею, які зараз є курсантами Сектору оборони та безпеки України, та громадськість міста.

  

На заході були присутні почесні гості: голова Волинської обласної державної адміністрації Гунчик Володимир Петрович, заступник голови Волинської обласної ради Рубльов В’ячеслав Володимирович, виконувач повноважень міського голови, секретар Луцької міської ради Пустовіт Григорій Олександрович, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Плахотна Людмила Володимирівна, начальник Головного управління національної поліції у Волинській області,  генерал поліції третього рангу Шпига Петро Петрович, голова спілки воїнів АТО Волині Сарватович Олександр Іванович, а також Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

  

У непростий час, коли країна відстоює єдність та соборність, майбутні захисники Вітчизни, приймаючи Посвяту у ліцеїсти, вперше усвідомили вагомість свого життєвого вибору – служіння  Батьківщині.

  

На початку заходу ліцеїсти, учасники АТО та громадськість міста покладанням квітів  до фотостенду «Герої Небесної Сотні – загиблі за єдність України», до пам’ятника волинським Героям Небесної Сотні та до пам’ятника Борцям за волю і незалежність вшанували полеглих за волю України, усіх, хто загинув, відстоюючи єдність та соборність Батьківщини.

  

  

Для присутніх вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні підготували вокальні номери та показові виступи. Свою вправність – елементи самооборони та рукопашного бою – продемонстрували ліцеїсти 10 та 11 класів.

Після урочистої присяги почесні гості вручили  456 першокурсникам  погони та посвідчення ліцеїста.