Новини


Проекти співробітництва — від сміливої ініціативи до якісної освіти

19

Вер
2017

18-19 вересня 2017 року у Луцьку відбувся черговий семінар в рамках проекту «Досвід Естонії на підтримку реформ професійної освіти в Україні, Волинська область».

Заняття для педагогічних працівників 6 професійно-технічних навчальних закладів та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області провели: керівник Центру міжнародної співпраці цільового закладу «Innove» Леа Орро, радник ЦЗ «Innove»  Кайе Пііскоп та викладач Таллінської школи обслуговування Роман Фокін. Базу для проведення навчання (етноресторацію  «Добра хата») надав учасник проекту, ресторатор Микола Наход.

Керівник Центру міжнародної співпраці цільового закладу «Innove» Леа Орро інформувала присутніх про діяльність в якості партнера в рамках міжнародного співробітництва та експорт досвіду Естонії з удосконалення професійної освіти. Відбулася презентація фільму про систему професійної освіти Естонії.

Викладач Таллінської школи обслуговування Роман Фокін детально зупинився на домашньому завданні зі складання навчальних програм. Робота в групах під керівництвом естонських колег сприяла розумінню принципів формування модулів на основі професійних стандартів.

Спільно знайти вирішення проблем, які можуть виникати при складанні навчальних програм, допомогла робота з використанням методу відкритого простору.

  

Для хорошого закріплення отриманих знань слухачі виконали практичні вправи щодо організації оцінювання з використанням таксономії Блума.

Завершився семінар роботою в групах за професіями над конкретними модулями із навчальних програм, що будуть розроблені в рамках проекту.