Новини


Рятувальники очима дітей

2

Чер
2017

2 червня 2017 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося нагородження переможців щорічного конкурсу дитячих робіт «Рятувальники очима дітей» серед вихованців позашкільних навчальних закладів.

Учасників заходу привітала заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна,  директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ігор Стельмащук, начальник сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, підполковник служби цивільного захисту Володимир Нестеров.

На конкурс представлено майже 180 творчих робіт (малюнки, літературні твори, фотографії, вироби з дерева, тканини, соломи, а також моделі пожежно-рятувальної техніки й обладнання, електронні посібники), в яких діти зобразили проблеми пожежної безпеки, поведінки на воді, збереження екосистем від людської недбалості, а за допомогою виступів і презентацій юні таланти продемонстрували наслідки надзвичайних ситуацій.

В рамках заходу відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти», під час якої продемонстровано можливості пожежно-рятувальної техніки.

Переможців конкурсу нагороджено дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області та подарунками.