Новини


Школярі Волині — призери Гімназіади України з карате

2

Кві
2018

 

З 30 березня до 1 квітня у місті Львові відбулися змагання з карате за участю більше 100 школярів закладів загальної середньої освіти України, Йорданії, Чилі та Марокко.

Змагання переросли у яскраве міжнародне свято учнівського спорту. Учасників Гімназіади привітав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та головний тренер збірної Марокко з карате Дріс Ель Мані, які  відзначили високий рівень підготовки каратистів-освітян та ефективну роботу голови комітету з розвитку карате в системі освіти Української федерації Назарія Вітра, побажали вдалого виступу українцям у Марокко.

      

Іноземні представники брали участь у спаринг-сесіях з українськими школярами, щоб підвищити власну спортивну майстерність, а українці з однолітками з інших континентів – аби підготуватись до Всесвітньої Гімназіади у Марокко.

 

Гімназіада завершилась нокачі-перемогою львів’ян: школярі Львівщини впевнено вибороли загальнокомандне I місце; II місце посіли учні Сумської області; бронзові нагороди отримали волиняни.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!