Новини


Створено новий дорадчий орган при Уповноваженому Президента України з прав дитини

4

Кві
2018

Учениця Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Ваколюк Марія взяла участь в установчих зборах Національної дитячої ради – дорадчого органу при Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, що відбулися  29 березня у місті Києві.

До складу Ради увійшли лідери учнівського самоврядування та випускники інтернатних закладів з різних куточків України.

Українських школярів привітала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та директор комунікаційної агенції Key Strategy, організатор візитів Ніка Вуйчича в Україну Яна Кучеренко.

Спікерами заходу виступили: Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини; Ангеліна Касьянова, представник України в Європейській дитячій раді; Марія Карчевич, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Мінмолодьспорту України; Андрій Колобов, голова Національної молодіжної ради.

У зборах взяв участь письменник, меценат і мотиваційний тренер, відомий австралійський спікер Нік Вуйчич, а також популярний український реп-виконавець Олександр Ярмак (YARMAK), співзасновник компанії «ГОУ ФРЕНДС» Євгеній Моїсеєв.

Під час зустрічі обговорено сучасну проблему – булінг та кібербулінг. «Кожна дитина має право виражати свої думки, бачення і мрії. І держава повинна враховувати їх» – говорив легендарний світовий мотиватор, неймовірна людина, історією якого захоплюються мільйони – Нік Вуйчич. Саме це, за його словами, є запорукою створення міцного та успішного суспільства – без насильства та агресії.

В рамках навчально-мотиваційного модуля, що відбувся під гаслом «Як знайти друзів та як їх утримати», лідери учнівського самоврядування мали змогу прослухати щиру та відверту розповідь про життя у школі ведучих ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс,  а також відомих зірок телесеріалу «Школа» Яніни Андрєєвої та Ірини Кудашової.

Тінейджери від заходу отримали заряд позитивних емоцій, багаж інформації, нові знайомства та також незабутні світлини.

Бажаємо дітям-лідерам бути агентами змін, адже за ними майбутнє України!