Новини


Святкуємо Міжнародний День миру

27

Вер
2017

У вересні 2017 року з нагоди Міжнародного Дня миру в області проведено заходи, у яких взяли участь понад 400 вихованців Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Міжнародний День миру – це важливе свято для всього населення планети. Нині, як ніколи, наші прагнення до миру актуальні, адже події на сході країни принесли журбу в душі українців. Нашу Батьківщину, нашу Україну зламати не можна. Наче казковий птах, вона піднімається, відроджується з попелу, розправляє гордо крила, міцнішає, сильнішає і кращає.

В рамках свята у приміщенні Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів організовано тематичну виставку «Від маленького серця до великого миру». Діти зобразили мальовничі куточки своєї Батьківщини, її державні символи, безхмарне небо та яскраве сонечко, що засвідчує мир і злагоду на всій землі.

Вихованці Центру взяли участь у концерті «Дитячий голос за Україну» і через пісню висловивши свою громадянську позицію, патріотизм, повагу до краю, де народились і живуть.

Проведено акцію «Діти Волині з вірою у перемогу», під час якої учасники великими літерами виклали такі бажані для нас всіх слова «Ми – за мир».   

Гуртківці осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти» виготовили паперових янголят для учасників АТО, аби підтримати бойовий дух солдатів, зігріти їх серця, нагадати про те, що вдома чекають на їх повернення.

На завершення свята діти підготували колективну інсталяцію «Голуб миру», як надію на світле та мирне майбутнє нашої держави.