Новини


Талановита молодь Волині вшанована Главою держави

22

Лют
2018

Урочиста зустріч Президента України Петра Порошенка з обдарованою учнівською молоддю та молодими вченими відбулася 22 лютого 2018 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». В рамках заходу вручено премії Президента України молодим вченим України 2017 року, а також організовано  виставку наукових проектів, серед яких представлено роботи слухачів Малої академії наук України.

Волинь на виставці представили двоє учнів: слухач відділення комп’ютерних наук Малої академії наук Максим Шумаков, учень 11 класу Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки", із проектом «Розробка системи відстеження безпілотного літального апарату» та переможець Міжнародної учнівської олімпіади з наук про Землю Кавара Артем, учень 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука.

Президент зауважив важливість презентованих  розробок у вирішенні проблем у різних сферах. Водночас серед усіх Петро Порошенко відзначив два проекти, що стосуються роботи безпілотних літальних апаратів, серед яких і доробок юного волинянина Максима Шумакова, зазначивши, що саме такі винаходи в першу чергу можуть врятувати життя військових, які боронять Україну на фронті.

Президент  наголосив, що сьогодні Україна має створити всі умови, щоб і випускники вищих навчальних закладів, і вчені мали можливість себе реалізувати. «Дивлячись в очі сьогоднішнім молодим вченим і школярам – майбутнім вченим, мені приємно бачити, що в них очі горять, що вони вірять в те, що вдасться реалізувати свої напрацювання. Україна сьогодні потребує ваших інноваційних підходів до вирішення актуальних проблем сьогодення», - відзначив Глава держави.

Вітаємо талановитих волинян! Віримо, що молода енергія та наполегливість допоможуть їм досягнути нових перемог!