Новини


Третій етап Школи «Агенти Змін» — презентація реалізованих проектів

30

Жов
2017

Впродовж 16-20 жовтня 2017 року на базі MANLAB.CAMP Малої Академії Наук відбувся третій етап ІІІ Школи громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін».

На цьому етапі школи-учасники мали змогу поділитися власними результатами та презентувати свої проекти, над якими працювали протягом літа. Учасники школи від Волинської області Романюк Анна, Співаченко Іванна також вчилися креативному мисленню, брали участь у різних арт-майстер-класах, слухали лекції про персональне лідерство, дізнавалися про основи успішного тайм-менеджменту, вчилися правильному спілкуванню із пресою.

   

Навчання в школі було цікавим та насиченим різноманітними зустрічами та подіями. Учасники побували у Міністерстві освіти і науки України, познайомитися та поспілкуватися із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Діти активно висловлювали власні думки, пропозиції щодо впровадження змін у «Нову українську школу». Також учні мали можливість збагатитися й духовно, відвідавши Національну оперу України, Національний музей літератури України.

Третій етап школи «Агенти Змін» передбачав презентацію реалізованих проектів, яка відбувалася в Американському домі. Співаченко Іванна презентувала свій проект «Активно і креативно». Протягом літа активістка зробила серію нестандартних для свого селища (смт Турійськ) акцій: 1. «Ранкові зарядки» на центральній площі. 2. «Фольк-квест» у дитячому таборі. 3. «Весела сімейка» – розфарбували за 3 дні бетонну конструкцію в парку. 4. Конкурси «Спортивна станція» у рамках відкриття парку.

У листопаді відбудеться IV етап «Агентів змін», направлений на усіх випускників школи, які продовжують займатися громадською діяльністю, втіленням своїх ідей і яким потрібна підтримка.