Новини


«Ти зможеш, якщо зміг я !»

18

Гру
2017

Фінальний етап ХІІІ Спартакіади Волині серед спеціальних закладів освіти під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я !» проведено 17 грудня 2017 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні за участю  команд школярів Головненської, Іваничівської, Липлянської, Заболоттівської шкіл-інтернатів та Рожищенського навчально-реабілітаційного центру.

Під час урочистого відкриття усіх присутніх на заході привітали представники управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», обласного відділення НОК України у Волинській області.

Захід розпочався виконанням комплексів вправ ранкової гімнастики під музичний супровід. Проект запроваджено відповідно до рекомендацій НОК України під гаслом «DO like OLYMPIANS».

Змагання проведено за програмою дитячих спортивних ігор «Веселі старти». Школярі змагалися у семи різноманітних естафетах та рухливих іграх. Всі випробування відбувалися у цікавій та захоплюючій спортивній боротьбі. За підсумками змагань перемогу вибороли учні Заболоттівської школи-інтернату, ІІ і ІІІ місця посіли команди Головненської та Іваничівської спеціальних закладів освіти.

   

Переможці та призери нагороджені медалями і дипломами відповідних ступенів, а всі учасники отримали призи та солодкі подарунки від організаторів заходу.