Новини


У Ковелі урочисто відкрито Навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних систем

28

Лис
2017

 

В Ковельському професійному ліцеї 28 листопада 2017 року урочисто відкрито Навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних систем. Це визначна подія для працівників та учнів  навчального закладу.

З нагоди відкриття в ліцей завітала заступник голови Волинської облдержадміністрації Мишковець Світлана Євтихіївна, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Плахотна Людмила Володимирівна, директор Волинського обласного центру зайнятості Романюк Роман В’ячеславович, роботодавці та соціальні партнери навчального закладу.

   

Основною метою створення Центру є забезпечення належних умов для проведення освітнього процесу, набуття та освоєння професійних навичок, завдань, визначених цілями та змістом освіти у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти.

Завданням Центру – забезпечення технічних передумов для формування професійної компетентності учнів. Навчально-практичний центр надасть чудову можливість майбутнім кваліфікованим робітникам здобути якісні знання та практичні навички у роботі з сучасними матеріалами, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці.

   

У Навчально-практичному центрі розташовано навчальні модулі зокрема, «Водовідведення», «Опалення», «Кухня», «Ванна кімната», створено робочі місця для виконання підготовчих робіт з монтажу санітарно-технічних систем.

Обладнання для Центру придбано за кошти державного бюджету в обсязі 599 тис.грн.

Також в цей день урочисто відкрито Центр кар’єри. Роботодавці мали можливість поспілкуватися із учнями, адже Центр кар’єри – це майданчик, де мають зустрічатися майбутній працівник і роботодавець.