Новини


У Ковелі вихованці гуртків авіамоделювання підкоряли небо

25

Тра
2016

З 24 по 25 травня 2016 року пів сотні учасників зібрали обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту на стадіоні ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 в місті Ковелі. Представники восьми регіонів Волині виборювали нагороди у п’яти класах моделей:

- «F-2-A»- швидкісний літак;

- «F-2-B»- пілотажний літак;

- «F-4-B»- копія, напів-копія літака;

- «F-5-A» - радіокерована модель літака;

- «метальний планер».

Змагання відбулися в гострій, цікавій боротьбі та комфортній обстановці. Старти моделей проведено в повному обсязі, вчасно, без будь-яких протестів. Особлива увага суддівської колегії зверталась на дотримання техніки безпеки під час польоту моделей. Захід зібрав чимало охочих поспостерігати за зльотом-посадкою, власне польотом, виконанням повітряних завдань радіокерованими моделями.

Найбільш успішно серед усіх учасників виступили і вибороли призові місця вихованці Ковельської міської станції юних техніків, які здобули перемогу в командному заліку. Друге місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. До трійки призерів також доєдналися представники НВК № 2 міста Каменя-Каширського.

Саме на таких змаганнях юні авіатори мають змогу відчути конкуренцію, побачити рівень виконавської майстерності суперників, а керівники команд проаналізувати свою роботу, поспілкуватись про перспективи розвитку авіамодельного спорту на Волині.