Новини


У Луцьку діти з особливими потребами грали у футбол

18

Кві
2018

18 квітня у м. Луцьку на сучасних спортивних майданчиках Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулося урочисте відкриття XIV Спартакіади Волині серед закладів загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Учасників та їх наставників привітав та побажав перемог начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін, а також головний суддя змагань Віктор Гуцаленко та представники молодіжних громадських організацій.

Традиційно змагання розпочались футбольними баталіями серед юнаків і дівчат, в яких взяло участь 10 команд школярів із закладів освіти обласного підпорядкування.

За підсумками спортивної боротьби трійку призерів очолила команда юнаків Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», срібні та бронзові нагороди отримали команди Заболоттівської та Липлянської спеціальних шкіл-інтернатів.

У змаганнях серед дівчат I місце посіли учениці Затурцівської спеціальної загальної освітньої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», друге і третє місця посіли школярі Липлянської та Заболоттівської спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Переможців  та призерів змагань нагороджено грамотами Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, а кращі гравці отримали сувеніри від спонсорів заходу.

Вітаємо юних спортсменів!