Новини


У Луцьку фінішував обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

19

Кві
2018

 

19 квітня в Палаці учнівської молоді міста Луцька відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, організований Управлінням ДСНС України у Волинській області спільно з управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та обласною організацією Добровільного пожежного товариства.

За першість змагалося 5 команд-переможців зональних етапів з Горохівського, Рожищенського, Старовижівського районів, міст Каменя-Каширського та Любомля.

  

При оцінюванні виступів команд судді враховували артистизм, кмітливість, дотепність учасників фестивалю, змістовність виступів, оригінальність, хореографічну і вокальну майстерність. Лейтмотивом виступів конкурсантів стало важливість дотримання правил безпеки та популяризація професії рятувальника як однієї з найбільш гуманних та важливих у суспільстві.

  

За результатами змагань визначено переможців: команда «Фаєр» (с Кримне Старовижіського району) виборола третє місце, другий результат показали учасники команди «Палаючі серця» з Каменя-Каширського, а перемогу здобули «Вартові життя» з міста Рожище.

Вітаємо переможців!

ВІДЕО