Новини


Учень Луцького училища — переможець Міжнародного конкурсу «Золотий кубок Лінде 2018»

2

Тра
2018

У квітні в м. Фрідек-Містек (Чехія) відбувся ХХІІ Міжнародний конкурс молодих зварників «Золотий кубок Лінде».

Конкурс проходив у п’яти номінаціях: «Ручне дугове зварювання», «Механізоване зварювання плавким електродом», «Зварювання неплавким електродом», «Газове зварювання», «Ручне зварювання на зварювальному тренажері».

У заході взяли участь представники Чехії, Словаччини, Німеччини, України. До складу команди з України, сформованої Товариством Зварників, увійшло шестеро учнів професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківська, Луцька, Дніпра та Кременчуга.

В номінації «Ручне зварювання на зварювальному тренажері» нашу країну на конкурсі представляв учень Луцького ВПУ будівництва та архітектури Іван Войтович.  За якісне виконання зварного шва та за найбільшу кількість набраних балів він посів І місце. Учня нагороджено дипломом та цінним подарунком – зварювальним апаратом EWM Pico 160 cel puls.

Це не перша перемога Івана Войтовича у професійному конкурсі. На Всеукраїнському конкурсі  професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2017»  серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у міжнародному форматі у номінації «Зварювальні роботи»  хлопець теж здобув І місце.

Вітаємо з перемогою на Міжнародному конкурсі та бажаємо нових професійних злетів!