Новини


Запрошують до участі в тренінгових навчаннях міжнародної програми «Діти Створюють Країну»

13

Кві
2018

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в тренінгових навчаннях міжнародної програми «Діти Створюють Країну».

Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей. Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення "споживачів" до моделі "творців", які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.

До програми вже долучилося 450 дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини.

Протягом  липня – жовтня 2018 року відбудеться Всеукраїнський тур зі збереження Планети в 63 містах – це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів; підтримка команд активних дітей.

Участь в тренінгу – чудова нагода знайти нових друзів, однодумців, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі.

Спільноти найактивніших дітей отримають можливість виграти поїздку до столиці, де зможуть відвідати цікаві екскурсії, навчитися створювати мультфільми, розкажуть про свої успіхи на радіо- та телеефірах.

Учасники: до 18 років.  Прийом заявок та робіт: до 1 липня 2018 рокуДля участі в тренінгу необхідно заповнити анкету учасника програми, взяти участь щонайменш в одному конкурсі та зазначити чому для Вас це важливо.

Анкета учасника програмиgoo.gl/CAghaK

 

Довідка:

Лілія Ткаченко, організатор програми «Діти Створюють Країну»

Номер телефону: 0952729579

Електронна адреса: ukr.ngo.info@gmail.com

Соціальна сторінка організатора програми: https://www.facebook.com/tkachenkoli

Детальніше про програму:

Сайт організації: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/

Соціальні мережі: https://www.facebook.com/children.create.country/

 

Маршрут Всеукраїнського туру зі збереження Планети