Новини


Успішний виступ Волинських студентів на ХІІІ літній Універсіаді України 2017 року

7

Лип
2017

29 червня, на святково прикрашеному стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося урочисте нагородження переможців і призерів та закриття 13-ї літньої Універсіади України-2017. На флаштоках майорять Державний прапор України, Студентської спортивної спілки України, Національного олімпійського комітету України, Спортивного комітету України. Вивішені плакати і банери.

Привітати українське спортивне студентство завітали представники Міністерства освіти і науки України, спортивних організацій, ректори провідних вишів країни. Серед них заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, віце-президент Національного Олімпійського комітету Валерій Борзов, президент Спорткомітету України Ілля Шевляк, президент Студентської спортивної спілки України Євгеній Імас, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, президент Футбольної асоціації студентів Києва Вадим Місюра   та інші.

Вітчизняне спортивне студентство підбиває підсумки спортивної сесії. Тринадцята Всеукраїнська Універсіада успішно фінішувала. Упродовж трьох місяців в різних містах нашої держави відбувалися цікаві і напружені, видовищні та інтригуючі змагання з 32 видів спорту. Найкращі і найсильніші, найпрудконогіші і найграціозніші студенти-спортсмени, пройшовши вишкіл на змаганнях і турнірах серед команд факультетів і навчальних закладів, захищали спортивну честь своїх університетів, академій та інститутів на головному Всеукраїнському спортивному форумі – 13-й загальнонаціональній Універсіаді-2017. Розіграно десятки комплектів нагород, а це: сотні золотих, срібних і бронзових медалей. Крім того, чемпіони і призери удостоєні ще й почесних дипломів освітянського Спорткомітету. Команди-переможниці також стали володарями кубків.

У загальнокомандному заліку Волинська область посіла ІІІ місце серед команд третьої групи. До складу студентських команд з видів спорту входили представники Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Луцького національного технічного університету, Академії рекреаційних технологій і права.

Серед команд вищих навчальних закладів VІ категорії Академія рекреаційних технологій і права (ректор Сітовський А.М.) посіла І загальнокомандне місце.

8 студентів Волині запрошені до складу збірної команди України для участі у Всесвітній літній Універсіаді 2017, яка проходитиме 19-30 серпня у Китаї.

- Дружна студентська родина зібралась на цій спортивній арені з нагоди віншування та підбиття підсумків 13-ї Всеукраїнської Універсіади-2017. - говорить голова освітянського Спорткомітету Вадим Стеценко. - Це - свято спортивної слави студентів України! Ми раді вітати всіх, хто заповнив трибуни: у першу чергу чемпіонів і призерів Універсіади, їхніх тренерів, керівників вишів, нашу студентську молодь, шановних почесних гостей, усіх щирих друзів-симпатиків фізичної культури і спорту.
Свято розпочалося футбольним міні-поєдинком між командами НУБіП та студентською збірною України. Цим хлопцям ще торувати шлях до футбольного Олімпу. Саме вони зможуть прославити вітчизняний футбол на 29-й Всесвітній Універсіаді, яка стартує 19 серпня в тайванському місті Тайбей (Китайська Народна Республіка). Виграли студенти-аграрники - 1:0. Коментував поєдинок відомий футбольно-спортивний коментатор Олександр Гливінський.
За футбол високого гатунку в сьогоднішньому товариському матчі і вагомий внесок у розвиток освітянського спорту Подяки від організаторів літньої Універсіади-2017 отримали капітани обох команд.
Сьогоднішню зустріч можна по справжньому назвати «Олімпом» піднесення почуттів, «Еверестом» їхнього накалу зокрема, радості, адже немає більшого щастя, насолоди, ніж – підбивати підсумки своєї праці, яка принесла значні плоди, пишатися тим, що саме твоя праця поповнила «скарбницю» здобутків твоєї команди.
Роман Греба, Валерій Борзов, Євгеній Імас, Вадим Стеценко, Станіслав Ніколаєнко провели церемонію нагородження чемпіонів і призерів універсіадних змагань з 32 видів спорту. А це:
ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
І категорія
І Національний університет фізичного виховання і спорту України
ІІ Львівський державний університет фізичної культури
ІІІ Харківська державна академія фізичної культури
ІІ категорія
І Сумський державний університет
ІІ Кам"янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
ІІІ Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського (Університет Ушинського)

ІІІ категорія
І Тернопільський національний економічний університет
ІІ Національний університет "Львівська політехніка"
ІІІ Національний університет "Харківський політехнічний інститут"
ІV категорія
І Запорізький національний технічний університет
ІІ Вінницький національний технічний університет
ІІІ Університет державної фіскальної служби України

V категорія
І Одеська державна академія будівництва та архітектури
ІІ Чорноморський національний університет ім. Петра Могили
ІІІ Університет митної справи та фінансів
VІ категорія
І Академія рекреаційних технологій і права
ІІ Університет права ім. Короля Данила Галицького
ІІІ Харківська гуманітарно-педагогічна академія

РЕГІОНИ УКРАЇНИ
І група
І Харківська
ІІ м. Київ
ІІІ Львівська
ІІ група
І Хмельницька
ІІ Тернопільська
ІІІ Миколаївська
ІІІ група
І Сумська
ІІ Кіровоградська
ІІІ Волинська
Президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас оголосив про закриття 13-ї літньої Універсіади України-2017.