Новини


Відбулася презентація соціологічного дослідження «Молодь Волині — 2017»

12

Вер
2017

У Молодіжному центрі Волині 7 вересня 2017 року відбулася презентація соціологічного дослідження “Молодь Волині – 2017”, підготовленого Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

З метою дослідження ціннісних орієнтацій молоді, визначення ситуації із зайнятістю та громадською активністю молодих осіб, вивчення позитивних та негативних тенденцій у житті молодих волинян опитано 421 молоду особу (155 чоловіків та 266 жінок) віком від 14 до 24 років з в усіх районах Волині. У дослідженні також взяли участь представники громадських організацій, державних структур, вчителі, що працюють з молоддю (58 осіб).

Повний текст дослідження, лінійний зріз та інфографіку можна завантажити у вільному доступі на сайті Молодіжного центру Волині: http://yc.volyn.net/doslidzhennya-molod-volyni-2017/

Організатори дослідження не обов’язково розділяють позиції респондентів, але рекомендують усім організаціям, що займаються молодіжною роботою, врахувати ці показники для формування обґрунтованої роботи на наступний рік.