Новини


Відбулося обласне свято, присвячене Дню працівників освіти

2

Жов
2017

28 вересня напередодні професійного свята у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Кращих педагогів, керівників освітніх підрозділів, начальників управління попередніх років привітали та побажали натхнення, любові та відданості своїй професії почесні гості: перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, заступник начальника управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Тетяна Соломіна, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Грановський.

Прийдешнє свято стало знаковим, адже саме 28 вересня цього року набув чинності новий Закон України «Про освіту», ухвалений Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Працівників навчальних закладів краю, фахівців освітньої сфери привітав перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов.

- Праця педагога – надзвичайно важлива, адже завдяки Вам, ми бачимо як формується і розвивається наша держава. Молодь змінює країну. Сподіваюсь, що новий освітній закон запрацює і дасть новий поштовх для розвитку нашого суспільства. Щиро бажаю вам здоров’я, вдячних учнів та цікавих уроків, – звернувся до присутніх Олександр Борисович.

Усі присутні згадали й тих героїв-вчителів, які відстоювали незалежність та цілісність нашої держави на Сході України і загинули у нелегких боях, пронісши у серці любов та повагу до рідної землі. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток освітньої галузі освітян краю нагороджено почесними грамотами Волинської обласної державної адміністрації та обласної ради, подяками голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради, почесними грамотами та подяками управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Протягом святкового дійства освітянам краю дарував щирі вітання колектив Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.