Новини


Відбулося обласне свято відзначення обдарованої учнівської молоді та її наставників «Творча обдарованість»

25

Тра
2016

Майбутнє нації, як відомо, визначають найталановитіші її представники. Цього року завдяки наполегливій співпраці з досвідченими педагогами знову на весь голос заявили про себе учні Волині на міжнародних та всеукраїнських предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах.

З метою підтримки та заохочення  інтелектуально і творчо обдарованих дітей, самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві, упровадження механізму адресної підтримки талановитих дітей Волині та їх наставників 25 травня 2016 року в Палаці культури міста Луцька відбулося Обласне свято відзначення обдарованої учнівської молоді та її наставників «Творча обдарованість».

У ході урочистостей усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на Сході держави Героїв України.

Переможців інтелектуальних змагань привітали і відзначили їх досягнення грамотами та одноразовими стипендіями почесні гості: заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна,  проректор з наукової роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Панчишин. Гості подякували кращим педагогам за плідну працю, а дітям побажали нових творчих злетів і перемог.

Двадцятьох учнів, які досягли високих результатів на всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях, Мишковець С.Є. нагородила одноразовими стипендіями голови облдержадміністрації та дипломами, а двадцятьом талановитим дітям Пирожик О.В. вручив одноразові стипендії Волинської обласної ради.

Кращим учнем Волині 2016 року визнаний Козіброда Богдан, учень 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради, чотириразовий абсолютний переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (І місце), кандидат збірної команди України для участі в Міжнародній олімпіаді з хімії.  Заступник голови облдержадміністрації вручила Богдану диплом, кубок переможця та цінний подарунок.

За високі досягнення протягом навчального року 52 кращих учня та 50 педагогів Волині відзначено грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та грошовими винагородами.

За результативну роботу з розвитку творчої обдарованості девять педагогів отримали Почесні грамотами обласної державної адміністрації та грошові винагороди.

З вітальним словом до присутніх звернулася вчитель хімії Нововолинського ліцею Світлана Літковець, яка отримала Почесну грамоту Волинської обласної ради та цінний подарунок.

За цілеспрямовану та ефективну управлінську діяльність щодо розвитку творчих здібностей учнів дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та цінними подарунками (комп’ютерною і офісною технікою) у номінації «Кращий заклад 2016 року» нагороджено колективи Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради, комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради», навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" №1 імені Євгена Шабліовського м. Каменя-Каширського.

Дипломами та цінними подарунками заступником голови облдержадміністрації відзначено управління освіти Луцької міської ради (начальник Гребенюк О.В.) та відділ освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації (начальник Пась В.І.).

Гарного настрою усім присутнім додали номери художньої самодіяльності навчальних закладів міста Луцька.

Вітаємо кращих учнів краю!